2 lutego 2022

Zakończył się Miesiąc Radiologii Polskiej

Styczeń w RESONNEZ upłynął pod znakiem Miesiąca Radiologii Polskiej! Przeprowadziliśmy aż 14 tematycznych webinarów m.in.: USG stawu kolanowego, Diagnostyka obrazowa guzów wewnątrzmózgowych czy Diagnostyka ultrasonograficzna – wezły chłonne! W webinarach łącznie wzięło udział ponad 1700 osób! Połączenia mieliśmy aż z 4 różnych krajów. To świetnie obrazuje, jak ważny jest temat radiologii i jak potrzebne są tego typu spotkania!

Wszystkie nasze webinary prowadzili lekarze z ogromnym stażem i doświadczeniem. Serdeczne podziękowania kierujemy do dr hab. n. med P. Gać, dr hab. n. med A. Zimny, lek. A. Szczepanek, lek. M. Kotecki, lek. D. Kobylarek, lek. A. Jonach, lek. B. Neneman, lek. O. Koptiuk, lek. A. Ilnicka, lek. M. szulc – Kobylarek!
Wyrazy uznania kierujemy również do naszych sponsorów Miesiąca Radiologii Polskiej: Siemens Healthineers, Mammotome, Bayer Sp. z o.o.

Jesteśmy pod wrażeniem, że aż ponad 80% uczestników ocenia nasze webinary na 5 gwiazdek, a ponad 90% z Was zostało z nami na dłużej. Bardzo cieszymy się, że postanowiliście zaufać RESONNEZ! Pokazuje to chociażby czas uważności każdego z uczetników podczas webinaru, który wynosi ok. 1h i 14min.

Miesiąc Radiologii Polskiej to jedyne takie wydarzenie w Polsce! Tym bardziej jesteśmy dumni, że zapisało się ono na kartach radiologii polskiej, a jako RESONNEZ możemy być częscią rozwoju tej dziedziny!

Już niedługo odbędzie się II edycja Miesiąca Diagnostyki! Czekajcie na informacje i dołączcie do nas!

Sprawdź podobne materiały


Sprawdź kanał na YouTubie


Artykuły to nie wszystko! Czeka na Ciebie jeszcze YouTube dedykowany... a jakże by inaczej? Neuroradiologii! Przejdź do niego już dziś i sprawdź jego treść. Pamiętaj, aby zasubskrybować kanał.

Dodaj artykuł
Radiologia Pol Youtube
Patrnerzy Radiologii Polskiej
Patrnerzy Radiologii Polskiej
Patrnerzy Radiologii Polskiej