28 lutego 2023

Rusza 7 edycja NoMAD!

W dniach 17 – 18 marca 2023 roku odbędzie się 7 edycja Studenckiej Konferencji NoMAD. Wydarzenie odbywa się co roku w Lublinie i jest jednym z ważniejszych wydarzeń poświęconych radiologii w Polsce, a skierowanym do studentów kierunków medycznych.

Komitet Organizacyjny serdecznie zaprasza na siódmą edycję Konferencji „NoMAD – Novel Medical & Diagnostic Procedures” przeznaczoną młodym naukowcom zainteresowanym tematyką nowoczesnych rozwiązań diagnostycznych i terapeutycznych w medycynie. Jest to okazja do zaprezentowania ciekawych przypadków klinicznych, czy własnych wyników badań. Uczestnicy NoMADu mają również szansę wziąć udział w licznych dodatkowych atrakcjach, np. różnorodnych warsztatach i konkursach. 

Kiedy?

17-18 marca 2023r.

Gdzie?

Centrum Symulacji Medycznej ul. Chodźki 4

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne.

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/2TYw5EQHh

Strona internetowa:

http://nomad2023.pl

Fb: https://www.facebook.com/konferencjaNOMAD

Instagram:

https://instagram.com/nomad_lublin?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Tik tok:

https://www.tiktok.com/@nomad_lublin?_t=8Z8UURxz54H&_r=1

Podczas tegorocznej edycji naszej konferencji uczestnicy będą mieli okazję zapisać się na jedyne w swoim rodzaju Studenckie Ogólnopolskie Warsztaty USG SonoTEAM! Więcej informacji na stronie: http://sonoteam.pl

568418E9 5D1E 4B5F 83CC DCE8110720C1
Plakat Konferencji NoMAD

Sprawdź podobne materiały


Sprawdź kanał na YouTubie


Artykuły to nie wszystko! Czeka na Ciebie jeszcze YouTube dedykowany... a jakże by inaczej? Neuroradiologii! Przejdź do niego już dziś i sprawdź jego treść. Pamiętaj, aby zasubskrybować kanał.

Dodaj artykuł
Radiologia Pol Youtube
Patrnerzy Radiologii Polskiej
Patrnerzy Radiologii Polskiej
Patrnerzy Radiologii Polskiej